Grzyby, warzywa, owoce oraz dziczyzna Grzyby, warzywa, owoce oraz dziczyzna Grzyby, warzywa, owoce oraz dziczyzna Grzyby, warzywa, owoce oraz dziczyzna

Dysponujemy własnym transportem chłodniczym

Firma BOR Tadeusz Borkowski  z siedzibą w Polsce (Zbąszyń), powstała w 1989 roku. Jesteśmy firmą rodzinną co umożliwia świetną współpracę, a także idealny kontakt z klientem. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się przede wszystkim handlem dziczyzną. Od roku 1990 rozszerzyliśmy  naszą działalność o eksport warzyw, owoców i grzybów.

Dwanaście miesięcy w roku mamy w ofercie świeżą pieczarkę białą, pieczarkę brunatną oraz boczniaka. Sezon dla reszty produktów zaczyna się około 1 maja i trwa do późnej jesienni. W sezonie letnim mamy w ofercie między innymi szparagę, jagodę, paprykę, fasolkę szparagową, grzyby leśnie (m.in. pieprznik jadalny, podgrzybek, borowik) oraz inne warzywa i owoce.

Towar dostarczamy na terenie całych Niemiec. Dysponujemy własnymi samochodami, które wyposażone są w chłodnie. Ceny naszych produktów są ustalane na podstawie aktualnej sytuacji na rynku.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pomysły i sugestie dotyczące szerokiej współpracy.

Vestibulum ante primis
faucibus luctus

Phasellus a semper